Session Reminder (1.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Roles
da: Roller

en: Details
da: Detaljer

en: Close
da: Luk

en: All roles
da: Alle roller

en: Style
da: Typografi

en: About
da: Om
