Session Reminder (1.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Roles
lv: Lomas

en: Close
lv: Aizvērt

en: Style
lv: Stils

en: About
lv: Par
