Session Reminder (1.0.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Close
et: Sulge

en: Style
et: Stiil

en: About
et: Programmist
