Session Reminder (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Details
ne: विस्तृत

en: About
ne: बारेमा
