Field Default Values (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Field
es: Campo

en: Maximum
es: Máximo

en: Default Value
es: Valor predeterminado

en: Configuration
es: Configuración

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Minimum
es: Mínimo
