Field Default Values (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ
