Field Default Values (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Field
hy: Դաշտ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Minimum
hy: Նվազագույն
