Field Default Values (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Minimum
lt: Minimumas
