Field Default Values (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Minimum
lv: Minimums
