Field Default Values (1.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Maximum
ro: Maxim

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: Configuration
ro: Configurație

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Minimum
ro: Minim
