Field Default Values (1.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Maximum
ru: Максимум

en: Default Value
ru: Значение по умолчанию

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Minimum
ru: Минимум
