Field Default Values (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Minimum
th: อย่างต่ำ
