Field Default Values (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Field
tr: Alan

en: Maximum
tr: En fazla

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Minimum
tr: En az
