Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Type
it: Tipo

en: Path
it: Percorso

en: Default front page
it: Prima pagina predefinita

en: Current page
it: Pagina attuale

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
it: Il percorso '%path' non è valido oppure non sei abilitato all'accesso.

en: The path '%path' has to start with a slash.
it: Il percorso '%path' deve iniziare con slash.
