Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Type
ru: Тип

en: Path
ru: Путь

en: Default front page
ru: Главная страница

en: Current page
ru: Текущая страница

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ru: Введённого пути «%path» не существует или у вас нет прав для доступа к нему.

en: The path '%path' has to start with a slash.
ru: Путь '%path' должен начинаться с косой черты.
