Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Type
sv: Typ

en: Path
sv: Sökväg

en: Default front page
sv: Förvald startsida

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
sv: Sökvägen "%path" är antingen inte giltig eller så har du inte åtkomst till den.
