Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Summary
fr: Résumé

en: The directory %directory does not exist.
fr: Le répertoire %directory n'existe pas.

en: The directory %directory is not writable.
fr: Le répertoire %directory n'est pas accessible en écriture.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
fr: Laissez vide pour utiliser la valeur courte du texte intégral en tant que résumé.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
fr: Le répertoire %directory n'existe pas ou n'est pas accessible en écriture.

en: Unknown error.
fr: Erreur inconnue.
