Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Summary
hu: Összegzés

en: The directory %directory does not exist.
hu: %directory könyvtár nem létezik.

en: The directory %directory is not writable.
hu: %directory könyvtár nem írható.

en: License key
hu: Licenckulcs

en: License Key
hu: Licenckulcs

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
hu: Üresen hagyva a teljes szöveg eleje lesz az összefoglaló.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
hu: %directory könyvtár nem létezik, vagy nem írható.

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.
