Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: Not enabled
be: Ня ўключаны

en: The directory %directory is not writable.
be: Даведнік %directory не даступны для запісу.

en: Unknown error.
be: Невядомая памылка.
