Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.5) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Default
af: Verstek

en: The directory %directory does not exist.
af: Die vouer %directory bestaan nie.

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie

en: The directory %directory is not writable.
af: Die vouer %directory is nie skryfbaar nie.
