Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο

en: The directory %directory is not writable.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος.

en: Legacy
el: Παλιές εκδόσεις
