Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Default
es: Por defecto

en: The directory %directory does not exist.
es: El directorio %directory no existe.

en: Not enabled
es: No activado

en: The directory %directory is not writable.
es: No es posible escribir en la carpeta %directory.

en: Legacy
es: Herencia

en: PHP DOM extension
es: Extensión PHP Dom
