Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Default
ro: Implicit

en: The directory %directory does not exist.
ro: Directorul %directory nu există.

en: Not enabled
ro: Nu este activat

en: The directory %directory is not writable.
ro: Nu se poate scrie în directorul %directory
