Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Default
ru: По умолчанию

en: The directory %directory does not exist.
ru: Каталог %directory не существует.

en: Not enabled
ru: Выключено

en: The directory %directory is not writable.
ru: Каталог %directory недоступен для записи.

en: Legacy
ru: Совместимость
