Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: The directory %directory does not exist.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད།

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད

en: The directory %directory is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་ལ་འབྲི་མི་ཐུབ།
