Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Default
ca: Per defecte

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: The directory %directory is not writable.
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: Legacy
ca: Herència
