Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Default
fi: Oletus

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.
