Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી
