Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Default
id: Bawaan

en: The directory %directory does not exist.
id: Direktori %directory tidak ditemukan.

en: Not enabled
id: Tidak aktif

en: The directory %directory is not writable.
id: Direktori %directory tidak bisa ditulis.
