Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: The directory %directory does not exist.
is: Mappan %directory er ekki til.

en: Not enabled
is: Ekki virkjað

en: The directory %directory is not writable.
is: Ekki hægt að skrifa í möppuna %directory.
