Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Default
it: Predefinito

en: The directory %directory does not exist.
it: La cartella %directory non esiste.

en: Not enabled
it: Non abilitato

en: The directory %directory is not writable.
it: La directory %directory non è accessibile in scrittura.
