Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Default
kk: Стандартты

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: The directory %directory is not writable.
kk: %directory каталогын жазуға тыйым салынған.
