Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە
