Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Default
lt: Numatytasis

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas

en: Legacy
lt: Palikimas
