Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।
