Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Default
nn: Standard

en: The directory %directory does not exist.
nn: Mappa %directory finst ikkje.

en: Not enabled
nn: Ikkje aktivert
