Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Default
pl: Domyślny

en: The directory %directory does not exist.
pl: Katalog %directory nie istnieje.

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: The directory %directory is not writable.
pl: Brak uprawnień do zapisu do katalogu %directory.
