Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Default
sk: Predvolené

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: Not enabled
sk: Nie je povolené

en: The directory %directory is not writable.
sk: Do priečinka %directory sa nedá zapisovať.

en: License key
sk: Licenčný kľúč
