Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Default
sr: Подразумевано

en: The directory %directory does not exist.
sr: Директоријум %directory не постоји.
