Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Default
sv: Förvald

en: The directory %directory does not exist.
sv: Katalogen %directory finns inte.

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat

en: The directory %directory is not writable.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad.

en: Legacy
sv: Stöd för gamla versioner
