Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Default
tr: Varsayılan

en: The directory %directory does not exist.
tr: %directory dizini bulunamadı.

en: Not enabled
tr: Etkin değil

en: The directory %directory is not writable.
tr: %directory dizini yazılabilir değil.

en: Legacy
tr: Miras
