Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.
