Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի
