Setka Editor - WYSIWYG post builder (8.x-1.7) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: The directory %directory does not exist.
dz: སྣོད་ཐོ་ %directory འདི་མེད།

en: The directory %directory is not writable.
dz: སྣོད་ཐོ་ %directory འདི་འབྲི་བཏུབ་མེན་བས།

en: Legacy
dz: སྔོན་བཤུལ་
