Seven (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Version
th: รุ่น

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Up
th: ขึ้น

en: System
th: ระบบ

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Seven
th: 7

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: Primary tabs display toggle
th: การแสดงผลสลับแท็บหลัก
