Seven (1.0.1-beta1) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Version
el: Έκδοση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: n/a
el: δ/υ

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Up
el: Επάνω

en: System
el: Σύστημα

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: New
el: Δημιουργία

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: mobile
el: Κινητό

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: wide
el: πλατύ

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Seven settings
el: Ρυθμίσεις Seven

en: Book outline for @book.title
el: Book outline για το @book.title

en: By @author @time ago
el: Από @author πριν @time

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
