Seven (1.0.1-beta1) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Version
fi: Versio

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Updated
fi: Päivitetty

en: n/a
fi: ei mitään

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Web Server
fi: Verkkopalvelin

en: Database
fi: Tietokanta

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Up
fi: Ylös

en: System
fi: Järjestelmä

en: Forum
fi: Foorumi

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: New
fi: Uusi

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Memory limit
fi: Muistiraja

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: mobile
fi: mobiili

en: Pagination
fi: Sivutus

en: wide
fi: laaja

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Seven
fi: Seitsemän

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Last Cron Run
fi: Viimeisin Cron-ajo

en: Drupal Version
fi: Drupal-versio

en: Seven settings
fi: Seven asetukset

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: General System Information
fi: Järjestelmän yleistiedot
