Seven (1.0.1-beta1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Help
gu: મદદ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Up
gu: ઉપર

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Topics
gu: વિષયો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Seven
gu: સાત
