Seven (1.0.1-beta1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Version
kk: Нұсқа

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: n/a
kk: жоқ

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: System
kk: Системасы

en: Forum
kk: Форум

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
