Seven (1.0.1-beta1) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Version
lv: Versija

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: n/a
lv: n/p

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Header
lv: Galvene

en: Up
lv: Augoša

en: System
lv: Sistēma

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: New
lv: Jauns

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: mobile
lv: mobilā

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Seven
lv: Septiņi

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: Pre-content
lv: Pirms-saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija
